MenusMenus
- Döner Kebab with Coca Cola 0.33lwith turkey meat, onions, salad, tomatoes, and yogurt saucewith turkey meat, onions, salad, tomatoes, and yogurt sauce8,00 €0.33l, 24,24 €/1l
- Wrap with Coca Cola 0.33lwith turkey meat, onions, salad, tomatoes and yogurt saucewith turkey meat, onions, salad, tomatoes and yogurt sauce9,00 €0.33l, 27,27 €/1l
- Kebap Box with Coca Cola 0.33lwith turkey meat, tomatoes, onions, salad, French fries and yogurt saucewith turkey meat, tomatoes, onions, salad, French fries and yogurt sauce10,00 €0.33l, 30,30 €/1l

