MenusMenus
- Lunch DealChoose a pizza (Ø 33 cm) from our selection. You'll receive a 0.33 l Coca-Cola with it.Choose a pizza (Ø 33 cm) from our selection. You'll receive a 0.33 l Coca-Cola with it.13,99 €excl. statiegeld (0,25 €),
- Menu 1 - Salami Pizza• Salami Pizza Ø 33cm • green salad • Coca Cola 0.33l• Salami Pizza Ø 33cm • green salad • Coca Cola 0.33l16,90 €0.33l, 51,21 €/1l, Bevat cafeïne (10mg/100ml)
- Menu 2 - Penne Broccoli• Penne Broccoli • green salad • Coca Cola 0.33l• Penne Broccoli • green salad • Coca Cola 0.33l17,90 €0.33l, 54,24 €/1l, Bevat cafeïne (10mg/100ml)
- Menu 3 - Pizza, vegetarian• Vegetarian Pizza Ø 33cm • Jam Pancakes • Coca Cola 0.33l• Vegetarian Pizza Ø 33cm • Jam Pancakes • Coca Cola 0.33l17,90 €0.33l, 54,24 €/1l, Bevat cafeïne (10mg/100ml)
- Mexican MenuPizza with spicy salami, corn, onions, and hot peppers + 0.3l can of colaPizza with spicy salami, corn, onions, and hot peppers + 0.3l can of cola18,90 €Pittig

